Upominki do 50zł na Dzień Kobiet

upominki do 50zł

8 marca wypada święto wszystkich pań czyli Dzień Kobiet. Jakie upominki do 50zł. można sprezentować z okazji tego dnia? Poniżej przedstawiamy listę niedrogich i miłych prezentów, które powinny ucieszyć panie i sprawić, że na ich twarzach zagości uśmiech.

Upominki do 50zł – najczęściej kupowane są kwiaty

Ponadczasowy gest jakim jest wręczenie kwiatów jest wyrazem sympatii. Najpopularniejsze są tulipany, w każdym kolorze i ilości. To najczęściej kupowane kwiaty, ale mogą być róże, klasyczne goździki czy fantazyjny bukiecik złożony z różnych gatunków. Doświadczona florystka nawet w dobie inflacji zrobi uroczą kompozycję do 50zł.

Książka lub książkowy gadżet  

Dla kobiet, które lubią czytać można kupić konkretną książkę. Oczywiście jeśli zna się gust i preferencje czytelnicze. Innym rozwiązaniem będzie wręczenie vouchera do księgarni. Kolejną opcją jest sprezentowanie ślicznej zakładki lub małej lampki LED.

zakładka do książek

Upominek do 50zł – zestaw Prosecco

Uwaga! Prezent 18+

Butelka ulubionego wina musującego jest miłym gestem. W sklepach można znaleźć zestawy upominkowe zawierające wybrane wino i dwa kieliszki. Będąc przy temacie bąbelkowym, nie mylić z bombelkowym;) T-shirt Prosecco z żartobliwym tekstem może być dodatkiem lub prezentem samym w sobie.

Upominek do 50zł - zestaw Prosecco

Torcik lub czekoladki

Która kobieta nie lubi słodyczy? Jeśli nie chcemy być banalni i kupować kolejny rok z rzędu merci lub rafaello możemy zajrzeć do cukierni. Tam wybierzmy mały torcik czekoladowy, truflowy lub owocowy. Fajną opcją będą ręcznie robione praliny, kompozycja kilku wybranych smaków.

Świeca sojowa naturalna – upominki do 50zł

Ręcznie robione świece sojowe są neutralnym pomysłem, ponieważ większość kobiet lubi takie klimaty. Naturalne olejki świecy roztaczają piękny zapach po pomieszczeniu i ocieplają atmosferę. Niektóre świece po roztopieniu można wykorzystać. Powstały w ten sposób płynny wosk nadaje się do masażu ciała.

Tego typu świece są bardziej EKO niż klasyczne, parafinowe. Można je kupić w internecie lub w drogeriach czy kwiaciarniach. Często do ich zrobienia wykorzystuje się naturalne osłonki po kokosie, kawałki drewna, bambusa.

świece sojowe

Dzień Kobiet to święto wszystkich pań! Zatem pamiętajmy o naszych Mamach, Siostrach, Córkach, Babciach, o kobietach w pracy, w szkole i postarajmy się być mili nie tylko tego dnia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *