Prezenty firmowe – jakie warto wybrać?

prezenty firmowe

Jeśli chodzi o wybór prezentów firmowych, jest wiele opcji do rozważenia. Warto wyjść poza schemat i zaskoczyć swoich klientów czymś nietuzinkowym. Jakie prezenty firmowe warto wybrać z okazji jubileuszu przedsiębiorstwa, konferencji branżowej czy świąt Bożego Narodzenia?

Prezenty firmowe – funkcjonalność kluczem do rozpoznawalności

Kubki z nadrukiem, notatniki z logo marki na okładce czy firmowe kalendarze stanowią doskonały wybór na wyrażenie wdzięczności swoim klientom i kontrahentom. Prezenty firmowe to świetny sposób na budowanie rozpoznawalności marki. Przy stosunkowo niedużym wydatku można utrwalić pozycję brandu w świadomości odbiorców. 

Wybierając prezenty firmowe, warto zdecydować się na te, które oprócz estetycznego wyglądu są przydatne na co dzień. Czasami mniej znaczy więcej i zlecenie przygotowania jednego, za to porządnego i jakościowego upominku będzie lepszym posunięciem niż zestaw niepotrzebnych gadżetów, które najpierw wylądują na dnie szuflady, a potem w śmietniku. 

Podarowując kubek z nadrukiem nowemu pracownikowi można ułatwić mu wejście w zupełnie nowe dla niego środowisko. Drobny gadżet, w którym można pić aromatyczną kawę i herbatę, uprzyjemnia rozpoczęcie dnia. Jest też sygnałem do zrobienia sobie krótkiej przerwy i socjalizowania się z zespołem w kuchni. 

Firma, przygotowując się do wystąpienia na konferencji branżowej, może zaopatrzyć się w spersonalizowane akcesoria. Ciekawą opcją są powerbanki czy eleganckie etui na okulary. Gadżety reklamowe z logo ukazują wizualne elementy marki w codziennym, naturalnym kontekście.

zestaw firmowy
prezenty firmowe

Niebanalne upominki firmowe – jakość jest najważniejsza

Klienci wraz z większą dostępnością różnego typu gadżetów reklamowych z logo stali się coraz bardziej wybredni. Niełatwo ich zadowolić, a tym bardziej zaskoczyć. Dlatego firmy poligraficzne przygotowują nowe oferty, w których znaleźć można ciekawe i praktyczne elementy identyfikacji wizualnej. Firmowe logo można nanieść na kubek termiczny albo ze szkła borokrzemowego, torbę odblaskową czy ekologiczną siatkę na warzywa.

Personalizacja wszelkiej maści prezentów firmowych jest dzisiaj na zupełnie innym poziomie niż dekady temu. Właściwie każdy projekt jest do wykonania, nie ma ograniczeń. No chyba, że tylko takie związane z budżetem na ten cel 😉

prezenty firmowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *