Pływające poduszki na napoje idealne na lato

dmuchane podstawki na napoje

W przeglądzie letnich gadżetów nie może zabraknąć dmuchanych poduszek na napoje. Wyobraźmy sobie upalny, słoneczny dzień i błogie pływanie na materacu w basenie. Jest gorąco, pragnienie rośnie, a regularne dostarczanie płynów to ważna kwestia by się nie odwodnić. Pływające poduszki na napoje lub uchwyt na kubek z wodą, lemoniadą czy innym płynem będzie w takiej sytuacji zbawieniem.

Nie tylko dla dzieci

Kolorowe i zabawne nadmuchiwane poduszki nie są wbrew pozorom wyłącznie dla dzieci. Wakacje to czas, kiedy chcemy się wyluzować, odpocząć od codzienności i stresujących sytuacji. Wszelkie optymistyczne akcenty są miłym dodatkiem. Ten czas, kiedy odpoczywa nasza głowa i ciało.

Kiedy spędzamy urlop nad morzem, poduszka na napój nie spełni swojej roli, ponieważ przy większych falach jej stabilność będzie zerowa. Ale może być dodatkiem do plażowego ekwipunku. Można postawić ją na piasku, przy leżaku w zacienionym miejscu, gdzie będzie pod ręką w razie chęci ukojenia pragnienia. Poza tym może posłużyć do zabawy dla dzieci.

Pływające poduszki na napoje

Pływające poduszki na napoje na pool party

Jeśli posiadamy swój osobisty basen, czy to całoroczny, murowany, dmuchany lub w stelażu i nadchodzi czas letnich spotkań, gadżet w postaci dmuchanych podstawek na napoje jest absolutnym must have. Ogrodową przestrzeń przygotowujemy na wieczorne party. Co za tym idzie dekorujemy światełkami, wieszamy je na ogrodzenie albo drzewa. Barek z napojami przyozdabiamy girlandą z plumerii, lub innych kwiatów. Ustawiamy świece, lampiony i głośniki z efektem LED.

Do tego barwne, wesołe poduszki unoszące się na tafli wody sprawią, że atmosfera stanie się jeszcze bardziej luźna i swobodna. Ich rola ozdobna jest niekwestionowana. Imprezy przy basenie mają z założeń charakter luzacki, więc nie może zabraknąć tych fantastycznych, kolorowych poduszek na napoje o różnorakich kształtach (palma, owoce tropikalne, flaming, egzotyczne kaktusy). Są wersje bardziej stonowane i przypominające klasyczny materac poduszki z miejscem na kilka napojów, a nawet na przekąski.

pływające poduszki na napoje
poduszki na napoje

Produkt jest wykonany z trwałego tworzywa PCV i przetrwa niejeden wakacyjny sezon, cena waha się od kilku do kilkudziesięciu złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *