Odkurzacz-robot do czyszczenia dywanów i wykładzin

 Czy wiesz, że najlepszy robot odkurzający dywany i wykładziny sam wykrywa, gdzie akurat się znajduje – zwiększając moc ssania na wykładzinie miękkiej? Umie też ominąć przeszkodę. Jest samodzielny, więc oszczędza cenny czas domowników na sprzątanie. Dzięki czemu mogą ten czas poświęcić na kontakt z rodziną, rozwój osobisty, hobby. Relaksuj się w czasie sprzątania.

Istotną zaletą posiadania robota sprzątającego jest to, że umożliwia on relaksowanie się bez wyrzutów sumienia. Ty oglądasz telewizję, a w tym czasie Twój robot odkurza salon. 

Jak on wygląda?
Jest bezprzewodowy, przypomina płaski dysk, autonomicznie porusza się po domu czyszcząc podłogę z kurzu. Jest lekki, przyjemny w wyglądzie i przede wszystkim niewielki – na tyle jednak duży, aby poradził sobie z kurzem.

Na co warto uważać?
Robot odkurzający może nie radzić sobie z frędzlami od dywanu. Gorzej też sprawdza się w przypadku dywanów shaggi. Zdecydowanie lepiej jest przystosowany do dywanów miękkich o krótkim włosiu. Nie wymagaj od niego także, aby schodził po schodach. Wybierając robot odkurzający zwróć uwagę na moc oraz siłę ssania. Robot nie powinien być głośny. Musi mieć filtry, dostateczną liczbę szczotek i dodatkowe funkcje.

4 komentarze do wpisu “Odkurzacz-robot do czyszczenia dywanów i wykładzin

 • Anonimowy -

  ten robot sprzatający nadaje sie do domów gdzie są kafle i jest ogrnięty domowy chaos typu kable, sznurówki od butów itp

 • hellmut -

  moje marzenie!1 jeszcze troche i se kupie

 • Leo_Kr -

  Użytkujemy roombę już z 5 lat i teraz nie wyobrażam sobie zycia bez niej. Kwestia przyzwyczajenia sie i nawyku jej wlaczania (lub zaprogramowania) Mamy dwa koty, ktore gubia siersc, odkurzacz daje sobie z tym rade. Nie ma problemów z czyszczeniem dywanu.

 • Bella -

  mam dywan BRW, dobrze sie go sprząta, jest mily w dotyku i dzieciaki lubią sie na nim bawic. odkurzacz wszystko zbiera, musze go sprzatac kazdego dnia,wiec moge go polecic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *