Oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Hot+Cool

Oczyszczacz powietrza Dyson

Chcesz ochronić siebie i swoją rodzinę przed zanieczyszczonym powietrzem? Rozważ zakup produktu z wyższej półki – oczyszczacz powietrza Dyson Purifier Hot+Cool. Według opinii konsumentów ma same zalety i jest przy tym designerskim gadżetem, który wspaniale będzie się prezentował w domu lub w biurze.

Jak działa oczyszczacz powietrza Dyson

To nie jest gadżet sezonowy, jak wiele osób mogłoby pomyśleć. Faktem jest, że w okresie zimowym jakość powietrza jest bardzo zła. Wtedy oczyszczacze powietrza są jedynym logicznym rozwiązaniem, aby nie wdychać smogu w swoim domu. Do naszych mieszkań przedostają się mikrocząsteczki powietrza, którego jakość często przekracza fatalne normy. Poza tym w domu gotujemy, niekiedy palimy papierosy i to wszystko następnie wdychamy.

Oczyszczacz powietrza Dyson jest wyposażony w filtry, które eliminują szkodliwe cząsteczki powietrza, w tym także formaldehyd (jest to substancja chemiczna stosowna przy produkcji mebli).

Najnowsza technologia sprawa, że wyłapuje kurz, alergeny i wirusy H1N1. Producent zapewnia, że ten model posiada w pełni szczelny filtr HEPA oraz filtry z aktywnym węglem, jego skuteczność to 99,95%!  Oczyszczając powietrze chłodzi lub ogrzewa pomieszczenie, sterowany pilotem, ma opcję WiFi oraz dostęp do aplikacji mobilnej. Wymiary produktu 96 x 27 x 27 cm, waga 14kg. Cena to ok. 3000zł

produkt do oczyszczania powietrza

Opinia o Dyson Purifier Hot+Cool: Co dostajesz za te pieniądze?

Oprócz nowych funkcji wykrywania i filtrowania formaldehydu, model Dyson pozostaje wszechstronnym urządzeniem. Może filtrować wszystkie te same rzeczy, co poprzednie modele. Ponadto wykrywa i odfiltrowuje cząstki stałe PM 2,5 i PM 10, lotne związki organiczne (LZO) i dwutlenek azotu, używając pary filtrów HEPA H13 i filtra z węglem aktywnym w swojej podstawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *