Lewitujący głośnik Bluetooth

lewitujący głośnik Bluetooth

Lewitujący głośnik Bluetooth z diodami LED dający poza muzyką również efekty świetlne to fantastyczny pomysł na prezent. Do jego produkcji zastosowana została technologia lewitacji magnetycznej, która sprawia, że unosi się w 360° i wisi w powietrzu niczym jakiś kosmiczny twór! Zobacz co potrafi i jak działa!

Oryginalny prezent z kategorii elektroniki

Głośnik jest bezprzewodowy ( zasilany na baterie ) do użytku w domu lub w plenerze. Oprócz niewątpliwego dizajnu jego  największym atutem jest lewitująca kula głośnika, z której posłuchamy ulubionej muzyki w bardzo dobrej jakości stereo. Efekty
świetlne osiągnięto dzięki wykorzystaniu pasków i diod ledowych.

Jest lekki i poręczny: waga to ok. 1,2 kg a średnica ok. 8 cm. Można go sparować z telefonem i korzystać z rozmów telefonicznych, ponieważ ma wbudowany mikrofon. Obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna, wbudowany panel dotykowy pozwala jednym palcem włączać funkcje, które chcemy: muzykę, światło i telefon.

Urządzenie może lewitować samodzielnie, nawet gdy nie puszczamy z niego muzyki. Nadaje się do codziennego użytkowania: podczas gotowania, sprzątania czy treningu jak i na imprezy towarzyskie z przyjaciółmi i rodziną. Ten gadżet zszokuje, zachwyci i zadowoli chyba każdego! Cena produktu nie zwala z nóg i wynosi ok. 400zł.

głośnik z LEDami

Komu sprezentować lewitujący głośnik Bluetooth

Taki prezent będzie odpowiedni dla wszelkich miłośników muzyki. Dla osób, które cenią perfekcyjną jakość dźwięku i pragną doświadczać nowych wrażeń. Kolejną grupą docelową są technofile, czyli pasjonaci nowinek technologicznych, gadżetów i innowacyjnych rozwiązań.

Czy to właściwy upominek dla pracowników biurowych? Taki lewitujący głośnik Bluetooth poza graniem dźwięku doda stylu i będzie niewątpliwie oryginalnym dodatkiem w biurowym wnętrzu! Należy także powiedzieć, że tego typu podarek jest idealny na bardzo różne okazje. Zatem i na urodziny, pod choinkę czy jako prezent ślubny. Powinien docenić go każdy, dla kogo ważna jest estetyka, dobra jakość i nowoczesność.

lewitujący głośnik Bluetooth

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *