Lazy Bag to dmuchany materac, w którym można się zrelaksować

lazy bag

Pomalutku zaczyna się sezon wakacyjny, co oznacza wyjazdy, wycieczki i wczasy na łonie przyrody. Dla wszystkich urlopowiczów fantastycznym gadżetem będzie lazy bag, czyli dmuchane łóżko, materac, leżanka do odpoczynku.

Ten bajer znany jest już od kilku sezonów, ale jego popularność rośnie i naprawdę można się na nim zrelaksować. Jest tylko jeden warunek by mógł nam dobrze służyć. Do jego nadmuchania potrzebna jest siła natury – wiatr.

Lazy Bag czy sprawdzi się w każdym miejscu?

Teoretycznie tak, ale w praktyce produkt będzie bezużyteczny jeśli zabierzemy go w miejsce gdzie nie wieje. Ponieważ nadmuchuje się go siłą wiatru, im większy wicher tym lepiej. Można rzec, iż nada się nad polski Bałtyk, rodzime jeziora i rzeki.

Planując wakacje w Polsce możemy nabyć lazy baga bez dłuższego zastanawiania, inaczej sprawa wygląda jeśli zamierzamy udać się za granicę. Szczególnie w miejsce, gdzie nie jest wietrznie. Plusem tego gadżetu jest jego wymiar : 25x43cm (złożony) i waga: ok. 750g – można śmiało pakować, choćby do bagażu podręcznego;)

lazy bag air sofa

Dla kogo taki gadżet?

Lazy Bag to dobry pomysł na prezent, szczególnie jeśli ktoś ma urodziny tuż przed wakacjami. Wówczas jest duża szansa, że podarunek trafi do szybkiego użytkowania. Poza tym, że ten dmuchany materac można zabrać na wczasy, nadaje się także do codziennego wykorzystywania np. w ogrodzie, czy większym tarasie. Posłuży do relaksu, czytania książki, ucięcia drzemki, opalania się lub najzwyczajniej w świecie leniuchowania na świeżym powietrzu.

Materiał z którego został wyprodukowany to nylon – tkanina mocna i wytrzymała (udźwig nadmuchanego materaca do 200kg!), oraz posiada właściwości wodoodporne i wiatroszczelne. Dzięki temu możemy go używać także w wodzie. W sprzedaży znajdziemy wiele ofert, sprawdźmy atesty i opinie oglądanego produktu, ponieważ można się naciąć kupując tani zamiennik.

Lazy Bag występuje w wielu kolorach i printach, a cena porządnego egzemplarza to ok. 60zł. Instruktaż napełniania wiatrem na poniższym zdjęciu. Miłego chillowania!

Instrukcja jak napompować lazy baga

jak nadmuchać materac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *