Lampka na buty dla biegacza

lampka na buty

Z każdym hobby jest tak, że jak się sfiksujemy na czymś, to chcemy być totalnie profi. Dotyczy to właściwie wszystkich dziedzin, ale tu skupmy się na sporcie, a konkretnie na bieganiu.

Zwyczajowo zanim w ogóle rozpoczniemy przygodę z bieganiem idziemy do sklepu biegacza i kupujemy outfit od A do Z. Najlepsze spodenki, t-shirty i oczywiście buty. Buty to podstawa i każdy, kto choć trochę w życiu biegał o tym wie. Lampka na buty dopełni strój i sprawdzi się po zmierzchu.

Lampka na buty to gadżet dla biegacza

Pasjonaci biegania często posiadają w swoich szafach zestawy kolorystyczne, co oznacza, że ma być oczywiście wygodnie, ale również stylowo i modnie. Znają najnowsze trendy i nie ograniczają się w wydatkach na nową parę butów.

Maniacy tego sportu lubią gadżety, a jednym z nich jest super światełko na obuwie, które można zamocować z przodu na wysokości wiązania sznurówek (działa na zasadzie klipsu). Albo na tylnej części butów, nad piętą (profile gumowe, które dopasują się do każdego buta).

lampki na buty
oświetlenie na obuwie

Jakie ma zalety to światełko?

Jest to produkt bardzo wytrzymały i wodoodporny, nadaje się do nocnego i wieczornego biegania. Czołówki lub lampki, które można zawiesić na szyję nie dają takiego komfortu użytkowania jak to światełko. Umocowane na obuwiu nie angażuje naszych rąk, nie powoduje dyskomfortu jak np. przy czołówce, która może nas obcierać lub się przesuwać.

System lumenowo diodowy doskonale oświetla trakt, dzięki czemu dostrzeżemy przeszkodę i przede wszystkim sprawia, że jesteśmy widoczni dla kierowców. Posiada baterię, a czas pracy to ok. 5h. przy standardowym ustawieniu. Światełko typu klips posiada trzy tryby działania: standardowy, wysoki i migający.

światełko dla biegacza

Tylko dla biegacza?

Ten gadżet jest uniwersalny, mianowicie możemy go używać na co dzień. Np. wychodząc z psem na wieczorny spacer, możemy go użyć do jazdy na rowerze, właściwie do każdego sportu, który uprawiamy po zmierzchu.

Osoby, które wybierają się na wczasy odchudzające mogą śmiało nabyć taką lampkę, z pewnością zaimponują pozostałym kuracjuszom tym nowoczesnym i dizajnerskim gadżetem. Cena za parę to ok. 200zł przy pierwszym wariancie, i ok. 50zł przy drugim. Obydwa modele są warte polecenia i swojej ceny.

lampka na buty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *