Lalki do nauki języka angielskiego, uczą małe dzieci podstawowych słówek

Pragniesz, aby Twoje dziecko poradziło sobie w życiu. Aby znało języki obce, będące oknami na świat. Chcesz, aby dziecko już od najmłodszych lat uczyło się języków. A jednocześnie nie chcesz malucha za bardzo przemęczać – przecież jest w wieku, w którym powinno się głównie bawić. 

Rozwiązaniem jest wielofunkcyjna lalka do nauki języka angielskiego łącząca zabawę i naukę. Lalka w okularach wyglądająca na nauczycielkę. Wypowiada frazy po polsku i po angielsku – dni tygodnia, pory roku, liczby, nazwy owoców i przedmiotów, części ciała. Śpiewa też piosenki – śpiewająco ucząc języka angielskiego, zadaje pytania.

Jest interaktywna – zachęca dziecko do tego, aby z nią rozmawiało. Zachęca do śpiewania piosenek, recytowania wierszyków, uczenia się. Mówi po naciśnięciu jej na brzuszek. Zabawa i nauka w jednym.

Krótko mówiąc, lalki nauczycielki są bardzo sympatyczne. I wygląda na to, że mają zdolności pedagogiczne. Są też ciekawe wizualnie, mają często ładne, długie włosy. Dziecko może opiekować się lalką, czesać ją, ubierać, a jednocześnie uczyć się języka obcego.

4 komentarze do wpisu “Lalki do nauki języka angielskiego, uczą małe dzieci podstawowych słówek

 • Anonimowy -

  zabawka na chwilę, po tygodniu lezy w kącie

 • hartt -

  ale dobry pomysł na prezent dla dziecka, na urodziny czy inne święto

 • Brenda90 -

  Taka lalka może być fajną inicjacją nauki języka angielskiego (lub innego) chodzi o to, aby zainteresować dziecko do nauki nowych słówek, aby sie osłuchało i chętniej spędzało czas na zabawie i nauce.

 • MisterJink -

  Jakiekolwiek gadżety byście nie wybrali polecam od małego zapisac na kursy językowe. Dzieci chłoną naukę jak gąbka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *