Kostkarka do lodu – idealny letni gadżet

kostkarka do lodu

Lato za pasem, pogoda sprzyja i zaczyna się sezon imprez towarzyskich w ogrodzie. Mamy już ogarnięty trawnik, przycięty żywopłot, taras z kompozytu umyty od pyłków, a kwiaty na pergoli oszałamiają żywymi i soczystymi barwami. Grill z akcesoriami gotowy do biesiady, leżaki rozłożone, nawet kosz plażowy wyjęty i przygotowany na relax. Lemoniada zrobiona, brakuje tylko lodu:) I tu nada się super gadżet czyli kostkarka do lodu.

Gadżet imprezowy

Kostkarka do lodu, kompaktowe i mobilne ustrojstwo jest niebywale proste w obsłudze. Posiada ledowy panel i funkcję automatycznego wyłączenia. Tak się stanie, gdy zbiornik na lód będzie pełen lub skończy się woda w pojemniku. (Pojemnik na wodę o pojemności ok. 2l.) Wlewamy wodę i włączamy maszynę, a już po ok. 10 min. pierwsze kostki będą gotowe.

Produkt jest przeznaczony do domowego użytku, dzięki niemu nie będziemy musieli pamiętać, aby napełnić silikonowe formy do lodu, lub kupować gotowy lód w markecie. Może nie jest to towar pierwszej potrzeby, lecz z pewnością kupiony będzie wykorzystywany regularnie. A zdaje się, że na pewno w sezonie letnim, kiedy pragnienie jest większe. Nie tylko do drinków alkoholowych, można przygotować mrożoną herbatę, kawę, wodę z cytryną i miętą lub sangrię z kawałkami owoców.

Możemy jej używać przez cały rok, w domu, ogrodzie a także zabierać ze sobą na weekendowe wypady czy urlop. Jest niewielkiego rozmiaru, na pewno zmieści się w bagażniku auta.

Kostkarka do lodu może być też pomysłem na prezent dla nowożeńców, na nowe mieszkanie czy urodziny.

kostkarka do lodu
mrożona kawa
sangria z kostkami lodu

Turystyczna kostkarka do lodu – dane techniczne urządzenia

  • Waga :10kg
  • Wymiary: 34,5cmx24,5cmx32cm (długość-głębokość-wysokość)
  • Moc:105W
  • Czynnik chłodzący:R600a
  • Cena: od 650zł

Nowoczesne maszynki do produkcji lodu w kostkach posiadają wbudowany filtr, który usuwa z wody wszelkie zanieczyszczenia. Jest to dużym atutem dla osób, które zwracają uwagę na higienę i bezpieczeństwo. Ogólnie rzecz biorąc lód zrobiony przez siebie z własnego źródła wody jest bardziej higieniczny od tego kupionego w sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *