Kołyska dla niemowlaka Snoo Smart Sleeper

kołyska

Królestwo za ciszę i odrobinę spokoju po ciężkim dniu z niemowlakiem, brzmi znajomo? Młoda mamo lub młody tato, oto gadżet, który ukołysze do snu waszego bombelka, a wy będziecie mogli sobie w końcu odpocząć. Kołyska lub gondola Snoo Smart Sleeper!

Smart kołyska na miarę naszych czasów

Okres niemowlęcy to trudny okres dla rodziców. Dlatego gondola Snoo zaprojektowano w tai sposób, aby ułatwić ten czas. Inteligencja kołyski wynika z jednoczesnego połączenia białego szumu adaptacyjnego i delikatnego kołysania. Gwarantuje usypianie niemowlaka nawet w 30 sekund!

Poziom kołysania jest uzależniony od ruchów dziecka, im bardziej się wierci lub zaczyna płakać tym szybsze są ruchy gondoli. Aby całość zadziałała właściwie, niemowlę musi być owinięte w tak zwany otulacz. Konkretniej jest to elastyczna tkanina, miła w dotyku, którą przypina się do kołyski. Właśnie to zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, dziecko nie wypadnie z łóżeczka.  Jak przystało na nowoczesny i inteligentny system, gondolą można sterować dzięki aplikacji na telefon. (wybór różnych poziomów kołysania)

gondola smart do usypiania

Gondola dla malucha – jaka powinna być

  1. Dobra kołyska musi być bezpieczna dla dziecka. Po pierwsze powinna spełniać standardy bezpieczeństwa i posiadać certyfikaty zgodności z normami unijnymi. Równie ważne są solidne mocowanie, brak ostrych krawędzi i wystających elementów.
  2. Solidne i wytrzymałe materiały oraz stabilna konstrukcja są kluczowe dla zapewnienia odpowiednich warunków do snu dziecka.
  3. Otulacz, materacyk, kocyk – tylko z naturalnych i wskazanych dla maleństwa materiałów
  4. Mechanizm kołysania z regulacją prędkości pomoże uspokoić dziecko i ułatwi jego zaśnięcie.
  5. Materiał kołyski musi być wysokiej jakości, trwały i bezpieczny. Unikajmy kołysek z niepewnego pochodzenia, które mogą zawierać substancje szkodliwe dla zdrowia maluszka.
  6. Dobra kołyska powinna być łatwa do utrzymania w czystości i praktyczna w codziennym użytkowaniu. Wybierz model łatwy do zdemontowania, przestawiania, prania lub czyszczenia.
  7. Poza tymi wszystkimi cechami powyżej liczy się również design!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *