Kolorowanka dla dorosłych

kolorowanka dla dorosłych

Kolorowanka dla dorosłych to prezent, który należy do kategorii na każdą okazję i właściwie można go sprezentować każdemu. Jest uniwersalny i całkiem oryginalny. Wiadomą i powszechną formą zabawy jest kolorowanka dla dzieci. Czy zdarzyło ci się kiedyś mając ku temu okazję, usiąść koło swojej pociechy i wypełniać kontury bajkowych postaci kredkami?

Czy przypominasz sobie to uczucie? Kreatorzy kolorowanek dla dorosłych kierowali się jedną ideą. Jaką? Ideą relaksu i uspokojenia głowy. Dowiedzione jest, że prace manualne wpływają kojąco na nasz stan umysłowy. Dlatego forma zajęcia głowy malowaniem czy rysowaniem jest tu zasadnicza.

Masz stresy, łap za kredki

Kolorowanka dla dorosłych dostępna jest wielu formatach. Pewna poznańska firma wprowadziła na rynek trochę niegrzeczne egzemplarze, które są skierowane dla osób pełnoletnich. Zatytułowane „Pie*dolę, nie robię!”, „Uspokój się ku*wa”, „Nie mam już ku*wa siły” to jedne z kilku ich propozycji. Czy taki prezent przypadnie do gustu każdemu? Założeniem kolorowania jest wyciszenie się, złapanie balansu i nie trzeba mieć specjalnych zdolności artystycznych by to robić.

W zestawach prezentowych można znaleźć wybraną pozycję plus komplet mazaków. Założyciele firmy produkującej kolorowanki zapewniają, że papier, z którego są wykonane jest grubszy i nie przebijający, więc flamastry są idealnym narzędziem do kolorowania. Natomiast hasła umieszczone wewnątrz mogą co bardziej wrażliwego człeka zaskoczyć. Znajdują się tam przekleństwa, zwroty i hasła często używane w języku potocznym. Jeśli obdarowywana przez nas osoba nie ma za grosz poczucia humoru, to lepiej jednak kolorowanki nie kupować.

kolorowanie

Kolorowanka dla dorosłych ile kosztuje taki zestaw?

Pojedynczy egzemplarz kupimy w cenie 39,00zł, a w zestawie z flamastrami od 65zł. Oczywiście możnemy polować na promki, specjalne oferty i wówczas dostaniemy je taniej. Oferty innych wydawnictw zaczynają się już od kilku złotych.

kartki do kolorowania

Kolorowanie jest fajne

W księgarniach internetowych, stacjonarnych i sklepach papierniczych można znaleźć tradycyjne kolorowanki. Te dla dorosłych często są zatytułowane w sposób sugerujący ich działanie. Czyli np. kolorowanka na dobry sen, na odstresowanie, na super dzień czy świetny humor. Zawartość przedstawia różne kształty, które podzielone są na wiele kawałków. Każdy kawałek oznaczony jest cyfrą, do której przypisany jest kolor kredki/mazaka. Możemy wypełniać wg legendy lub wg własnego uznania. Niektóre wersje nie narzucają kolorystyki, tylko pozwalają na własną inwencję twórczą.

Kolorowanka dla dorosłych

W efekcie końcowym powstają piękne obrazy, można je wstawić do ramki i powiesić na ścianie w domu, lub w biurze. Fajna zabawa, odstresowująca i wyciszająca. Wyborny prezent dla przyjaciółki, brata, kumpla, cioci czy mamy. Płeć i wiek nie mają tu znaczenia. A zatem do kolorowania😊

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *