Keyless go – bezpieczne etui na kluczyk samochodowy

keyless go

Keyless go to gadżet nie tylko dla mężczyzn, wszak wiele kobiet prowadzi auto. Tym samym sprezentowanie ochronnego etui na kluczyk samochodowy jest fajnym pomysłem, który najpewniej nie zostanie rzucony w kąt, tylko będzie użytkowany. W okresie przedświątecznym jesteśmy zabiegani i robimy mnóstwo zakupów. Część z zakupowej listy to prezenty dla najbliższej rodziny i przyjaciół. Przeczytaj o naszej propozycji prezentowej

Keyless go, czyli etui na klucze

Każdy samochód posiada klucz, który występuje w różnych rozmiarach oraz formach. Może to być standardowy kluczyk, klucz bezdotykowy, bezprzewodowy lub zbliżeniowa karta. Nowocześniejsze auta odpalane elektronicznie wysyłają sygnał, dzięki któremu samochód się uruchamia.

I właśnie ten gadżet ochrania emitowany sygnał, czyli blokuje możliwość jego skopiowania. Krótko mówiąc jego podstawową funkcją jest antywłamaniowość. Etui na kluczyk samochodowy, które zabezpieczy przechwycenie sygnału działa na zasadzie puszki Faradaya. Jest wytworzone z nano materiału i uszyte z wytrzymałych włókien węglowych, podwójnie spreparowanych. Ta technologia skutecznie ochrania przed kradzieżą.

etui na klucz samochodowy

Metoda kradzieży aut – na walizkę

Pomimo wielu zabezpieczeń stosowanych przez kierowców, rocznie „znika” ok 7000 samochodów. Jedną z metod złodziei jest sposób na walizkę, który polega na przechwyceniu sygnału kluczyka. Specjalne urządzenia wzmacniają sygnał i ściągają go, by następnie móc otworzyć kradziony pojazd. Co prawda dane statystyczne pokazują minimalny trend spadkowy, ale warto pomyśleć nad skuteczną ochroną swoich czterech kółek.

keyless go

Upominek pod choinkę, na urodziny czy mikołajki

Ten niewielkiej wielkości gadżet będzie przydatnym, użytecznym i nietuzinkowym upominkiem. Dla męża, kolegi, koleżanki czy siostry. Prezent dla przyjaciółki lub dziadka. Praktycznie każdej osoby, która posiada swoje auto i jeszcze nie ma takiego eleganckiego etui.

Pokrowiec na kluczyk lub kartę jest odpowiedniej wielkości, zmieści każdy model klucza. Poza tym przypasuje na klucz od bramy garażowej lub wjazdowej na pilota. Takie dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą. Trwałe i elegancko wykonane etui na klucze dobrze się prezentuje. Kosztuje ok 70zł. Można je zakupić na platformach sprzedażowych lub sklepach typu Auto-Moto.

osłonka na klucz do auta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *