Garmin Venu nowoczesny smartwatch dla aktywnych

garmin venu

Garmin Venu to zegarkowy lider, dobry dla każdego, niezależnie od poziomu kondycji i preferencji dotyczących aktywności. Niezawodny, niesamowicie funkcjonalny i designerski sprzęt do monitorowania sprawności i wysiłku fizycznego oraz różnych parametrów zdrowotnych. Jest naprawdę wszechstronny, świetnie nadaje się na prezent. Dla kogoś lub dla samego siebie 😊 Poznaj jego funkcje oraz cenę.

Zegarek Garmin Venu SQ2

Dzięki żywotności baterii do 11 dni w trybie smartwatcha i do 26 godzin w trybie GPS, nie musimy zdejmować zegarka co noc, aby go naładować. To oznacza, że ​​możemy monitorować swoje samopoczucie 24 godziny na dobę. 7 dni w tygodniu. Smartwatch Venu Sq 2 ma elegancki wygląd, który pasuje do każdego stroju. Jasny wyświetlacz AMOLED i opcjonalny tryb ciągłego działania sprawiają, że możemy zobaczyć wszystko jednym rzutem oka. Od wytrzymałego obiektywu ze szkła Corning Gorilla Glass 3 po lekką aluminiową ramkę i wygodny silikonowy pasek – ten smartwatch został stworzony, aby dotrzymać kroku Twojemu stylowi życia.

Garmin Venu to zegarek zachwycający mnogością funkcji

 • TĘTNO Z NADGARSTKA

Zegarek próbkuje tętno wiele razy na sekundę i powiadamia, jeśli w spoczynku pozostanie ono zbyt wysokie lub zbyt niskie. Pomaga także ocenić, jak ciężko pracujemy podczas aktywności, nawet podczas pływania.

 • MONITOROWANIE ENERGII

Możemy sprawdzać poziom energii w organizmie w ciągu dnia, aby wiedzieć, kiedy jest on gotowy do aktywności, a kiedy wyczerpany i potrzebuje regeneracji.

 • MONITOROWANIE I OCENA SNU

Dowiemy się, jak ciało regeneruje się dzięki ulepszonej funkcji monitorowania snu. Po przebudzeniu otrzymamy ocenę, zestawienie etapów snu, pulsoksymetr i oddychanie, a także szczegółowe informacje dotyczące poprawy jakości snu.

 • ŚLEDZENIE STRESU

Dzięki ciągłemu monitorowaniu możemy dowiedzieć się, czy mamy spokojny, zrównoważony czy stresujący dzień. Przypomnienia o relaksie poproszą nas nawet o wykonanie krótkiego oddechu, gdy zegarek wykryje stres.

 • FUNKCJA MIGAWKI ZDROWIA

Możemy wykonać 2-minutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, w tym tętno, jego zmienność, pulsoksymetr, oddychanie i stres. Wygenerowany raport zawiera statystyki i możemy udostępnić go za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect na naszym smartfonie.

 • MONITOROWANIE ZDROWIA KOBIET

Pozwala na śledzenie cyklu menstruacyjnego lub ciąży.

Jeszcze więcej opcji

 • CZUJNIK IMPULSOWY

Czujnik pulsoksymetru mierzy nasycenie krwi tlenem w ciągu dnia i podczas snu.

 • WIEK FITNESS

Ta funkcja wykorzystuje wiek chronologiczny, tygodniową aktywność energiczną, tętno spoczynkowe oraz BMI lub procent tkanki tłuszczowej aby oszacować, czy ciało jest młodsze, czy starsze od naszego faktycznego wieku. Możemy także uzyskać wskazówki, jak obniżyć swój wiek sprawnościowy.

 • UWAŻNE ODDYCHANIE

Jeśli chcemy się zrelaksować lub skoncentrować, możemy rozpocząć ćwiczenia oddechowe, a ten zegarek będzie monitorował nasz stres i oddech.

 • ŚLEDZENIE NAWODNIENIA

Rejestruje dzienne spożycie płynów i przypomina o konieczności nawadniania organizmu. Możemy nawet ustawić automatyczny cel nawodnienia, który dostosowuje się na podstawie ilości potu utraconego podczas aktywności.

 • WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

Możemy śledzić każdy sposób, w jakim się poruszamy. Dotyczy to wszelkich sportów: halowych, spacerów, bieganiu, jeździe na rowerze, pływaniu na basenie, golfowi, tenisowi i wielu innym.

 • WCZYTANE TRENINGI

Fabrycznie załadowane treningi cardio, siłowe, joga, Pilates. Wystarczy ćwiczyć. Aplikacja Garmin Connect pozwala bezpłatnie pobrać więcej treningów.

 • TWORZENIE TRENINGÓW

Spośród ponad 1600 ćwiczeń możemy tworzyć własne treningi w apce Garmin Connect na kompatybilnym smartfonie.  Potem pobieramy je na swój Venu.

 • TRENINGI HIITOWE

Treningi HIIT, w tym AMRAP, EMOM, Tabata i niestandardowe. Ustawiamy liczbę rund, interwały pracy/odpoczynku.

 • TRENER GARMINA

Możemy aktywować bezpłatnie osobistego trenera biegania. Jego rolą jest pomoc w przygotowaniu do zawodów na 5, 10 km lub na półmaraton.

 • KONTROLA KONDYCJI

Kiedy jesteśmy poza domem, Garmin Venu Sq 2 mierzy kroki, minuty intensywnej aktywności czy spalone kalorie. Można nawet zsynchronizować te dane z innymi smartwatchami Garmin, korzystając z aplikacji Garmin Connect.

 • POMIAR INTENSYWNOŚCI AKTYWNOŚCI

Pozwala na śledzenie czasu swojej umiarkowanej i intensywnej aktywności oraz sprawdzanie kiedy w ciągu dnia je zrobiliśmy. Wskazuje rodzaj wykonywanej aktywności. Możemy dodać je jako pole danych na zegarku, aby przeglądać podczas aktywności z pomiarem czasu.

Opcje niezbędne w smartwatchu

 • INTELIGENTNE POWIADOMIENIA

Otrzymujemy e-maile, SMS-y i alerty bezpośrednio na zegarku po sparowaniu ze smartfonem Apple lub Android. Jeśli masz telefon z Androidem, możesz także odpowiadać na SMS-y.

 • FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I MONITOROWANIA

Jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebować pomocy, możemy łatwo udostępnić wiadomość ze swoją lokalizacją na żywo wybranym wcześniej kontaktom. Ta funkcja działa, gdy zegarek i kompatybilny smartfon zostaną sparowane.

 • PŁATNOŚCI GARMIN PAY

Płatności zbliżeniowe Garmin Pay za pośrednictwem dostępnych dostawców ułatwią robienie zakupów, w szybki sposób dokonamy zapłaty za bilet w autobusie itp.

 • TRYB OSZCZĘDZANIA BATERII

Możemy wydobyć jeszcze więcej energii ze swojego smartwatcha, włączając lub wyłączając to ustawienie, aby zmaksymalizować żywotność baterii.

 • WODOODPORNY

Jeśli spędzamy dzień w wodzie, na wodzie lub odpoczywamy w jej pobliżu, warto mieć wodoodporny i zawodowy zegarek.

 • APLIKACJA GARMIN CONNECT

Przeglądanie informacji o swoim zdrowiu i kondycji, łączenie się i rywalizowanie ze znajomymi w aktywnościach. Zapisy na wyzwania, zdobywanie odznak oraz wiele więcej – wszystko w jednej bezpłatnej aplikacji bez subskrypcji.

modny smartwatch

Ile kosztuje Venu SQ2

Na stronie garmin.com omawiany model zegarka możemy kupić za niecałe 1300zł. W sklepach internetowych i autoryzowanych punktach sprzedaży znajdziemy oferty oscylujące w granicy 1200-1300zł. W niektórych miejscach występuje możliwość zakupu na raty 0%.

Czy Venu to zegarek damski?

Venu SQ2 to model uniseksowy. Jest dostępny w różnej kolorystyce: kremowozłoty, bladoróżowy, miętowy, ciemnoszary, czarny, złotoniebieski. Jego design jest można rzec, że neutralny i nie ma cech, które jednoznacznie określałyby go jako zegarek damski lub męski. To sprawia, że jest to wariant odpowiedni dla każdej osoby, niezależnie od jej płci. Poza tym można go personalizować na zasadzie doboru paska i tarczy.

zegarek Garmin Venu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *