GA.MA IQ Perfetto – super lekka suszarka do włosów

GA.MA IQ Perfetto

Dla wielu z nas pielęgnacja włosów stanowi bardzo ważną kwestię i poświęcamy jej dużo czasu oraz pieniędzy. Dobór kosmetyków ma znaczenie, ale ważne też jest stosowanie odpowiedniego sprzętu do suszenia. I tu pojawia się super opcja GA.MA IQ Perfetto. We własnym domu poczuj się jak w salonie fryzjerskim.

Innowacyjna suszarka GA.MA IQ Perfetto

Suszarka posiada właściwie same zalety, a jej podstawowymi są: niesłychanie mała waga, tylko 294g.i czas samego suszenia włosów. Producent zapewnia, że skraca go o 30%. Każda kobieta mająca dzieci wie, jak cenna jest każda minuta, dlatego ten sprzęt nada się jako element codziennej rutyny w łazience.

Cechy produktu

GA.MA IQ Perfetto to mocny, nowoczesny silnik wyposażony w technologie: Oxy Active. Oznacza to, że działa antybakteryjnie i uszczelnia łuski włosów, a to upiększa włosy i je wygładza. Kolejną cechą jest funkcja Memory Funktion (zapamiętuje temperaturę i poziom nawiewu), Auto Clean (obracanie turbiny silnikowej w kierunku przeciwnym, co daje możliwość precyzyjnego czyszczenia filtra z powstałych zabrudzeń; najnowocześniejszy system mikrofiltrów zapobiega przedostawaniu się drobin brudu do silnika suszarki).

przekrój suszarki

Jest bardzo cicha, ma 12 kombinacji ustawień, chłodny nawiew powietrza, trzy poziomy dmuchawy i temperatury.  Cena oscyluje ok. 1100zł.  Jest to produkt niewątpliwie dedykowany fryzjerom, ale nie szufladkujmy tej wspaniałej suszarki. Bowiem taki sprzęt na domowym wyposażeniu zaoszczędzi twój czas i profesjonalnie zadba o twoje włosy.

GA.MA IQ Perfetto 

6 komentarzy do wpisu “GA.MA IQ Perfetto – super lekka suszarka do włosów

 • MelaFri -

  W salonie fryzur, do którego chodzę mają tę suszarkę i miałam okazję jej użyć. Jest faktycznie super lekka i bardzo dobrze/szybko suszy. Porównując ją np z Dysonem uważam, że Gama wygrywa.

 • Lucinda -

  Używam jej w swoim salonie, niestety po kilku tygodniach nawaliła, oczywiście proces reklamacji przebiegł dość sprawnie, martwię się jednak, bo gwarancja jest na 12mcy. Przy tej cenie nie powinno tak być, chyba,ze miałam pechowy egzemplarz.

 • Berryblue -

  Produkty Dyson mają różne gwarancje, na suszarki są 2 lata.

 • Violetta -

  Dostałam GA.MA IQ Perfetto od męża i używam codziennie, dla mnie to hit, naprawde jest leciutka, bardzo ładna i ekspresowo suszy.

 • fiona18 -

  Dobra suszarkę mozna kupić za kilkaset zł.te od philiphsa tez sa godne polecenia Moze nie do salonu, bo to jednak nie jest profesjonal.

 • Philips posiada także linie profesjonal 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *