Furbo Dog Camera – miej oko na swojego pupila

furbo dog camera

Furbo Dog Camera to urządzenie, które pozwoli Ci mieć oko na swojego pupila podczas nieobecności w domu. Masz w domu psa, który zostaje sam w mieszkaniu, kiedy jesteś w pracy? Denerwujesz się czy jest grzeczny, czy nie szczeka lub po prostu jesteś ciekaw co robi? Spraw sobie kamerkę, która pozwoli ci mieć na niego podgląd!

To kamera z szerokokątnym obiektywem 160° Full 1080p HD, ma czterokrotny zoom i wbudowany tryb noktowizyjny w podczerwieni, a więc będziesz mieć oko na psa również w nocy.

Jakie ma zalety Furbo Dog Camera?

 • Monitorowanie w czasie rzeczywistym, co oznacza, że kamerka umożliwia obserwowanie swojego psa na żywo. Możemy sprawdzić co robi w danym momencie.
 • Urządzenie wyposażone jest w kamerę o wysokiej rozdzielczości, a dodatkowo, nocny tryb umożliwia monitorowanie nawet przy słabym oświetleniu.
 • Interakcja głosowa to kolejny ciekawy element gadżetu. Furbo Dog Camera posiada funkcję komunikacji dwustronnej. Zatem słyszymy swojego psa i możemy odpowiedzieć, uspokoić go.
 • Rewelacyjnym aspektem jest dozowanie smakołyków. Ta zabawna funkcja sprawia zdalne wyrzucanie smakołyków dla psa. To świetna metoda, aby nagradzać swojego pupila i utrzymywać go aktywnego.
 • Następną opcją jest powiadomienie o szczekaniu. Dzięki zaawansowanym algorytmom, urządzenie może wykrywać szczekanie psa i wysyłać powiadomienie na Twój telefon. To dla nas znak, aby szybko sprawdzić, co się dzieje i ewentualnie uspokoić swojego psa.
 • Ostatnią i nie mniej ważną jest wytrzymałość konstrukcji. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o psach, to solidny i gustowny gadżet.

Furbo Dog można postawić w każdym miejscu w domu, nie musi to być podłoga jeśli obawiasz się, że twój ulubieniec przewróci go podczas zabawy. Możesz umieścić go na półce, ławie czy innym meblu. Wykonanie produktu jest bardzo solidne i estetyczne, wysokość 22,5cm, szerokość 12cm.

furbo dog kamera

Czy to gadżet dla psa czy człowieka

Korzyści płynące z posiadania kamerki Furbo są obopólne. Właściciel utrzymuje kontrole nad sytuacją w domu, a pies może otrzymywać smaczki. Ktoś to mądrze wymyślił. Ten gadżet połączy cię ze swoim ukochanym czworonogiem i zapewni spokój kiedy jesteś poza domem. Warto go kupić. Cena to ok. 1000zł.

gadżet dla psiarza

4 komentarze do wpisu “Furbo Dog Camera – miej oko na swojego pupila

 • czego to ludzie nie wymyślą.. może to i dobry gadzet,ale troche drogi

 • Emek_G -

  Kamerę można zainstalować w domu bez problemu,by mieć widzenie na psa/kota/rybki (koszt takiej kamerki to max 50zł) ale zwykła kamerka nie bedzie rzucać przysmaków:D:D

 • Basia -

  Cena odstrasza, ale myslę, że produkt znajdzie odbiorcę. Coraz więcej ludzi posiada jakieś zwierze i chętnie kupi nowy gadzet. Biznes zoologiczny jesli moge tak to ując ma sie świetnie i jest bardzo intratny, kupujemy mnóstwo gadzetów dla zwierzaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *