Fotelik samochodowy dla psa Dark Night 2w1

Fotelik samochodowy dla psa Dark Night 2w1

Kochasz swojego zwierzaka i dbasz o jego zdrowie oraz bezpieczeństwo. Ale czy odpowiednio zabezpieczasz psa podczas podróży samochodem? Popularne transportery wydają się być wystarczające, jednakże ten fotelik samochodowy dla psa może dodatkowo pełnić funkcję eleganckiego legowiska.

Dark Night 2w1 to PREMIUM fotelik samochodowy dla psa

Powyższy model fotela wykonano z bardzo trwałego i jednocześnie luksusowego materiału jakim jest welurowy sztruks. Komplet zawiera kocyk i poduszkę. Poduszki wypełniono wysokiej jakości kulkami sylikonowymi, a tył i spód to materiał wodoodporny i trwały. Pokrowiec można zdejmować i prać w pralce w 30C.

Jak przymocować ten fotel? Sposób jest dość prosty, pasy są regulowane, dzięki temu możemy zamocować siedzisko w samochodzie, zaś psa przypiąć karabińczykiem. Wybierając się w podróż z psem często zabieramy jego legowisko ze sobą, aby czuł się dobrze w nowym miejscu i miał gdzie spać. Dodatkowo organizer samochodowy pozwala na uporządkowanie wnętrza auta. Możemy w nim schować przysmaki dla psa czy wodę.

Mając fotel DarkNight 2w1 ogarniamy dwie kwestie jednocześnie. Czyli komfort i bezpieczeństwo twojego psa w trakcie jazdy oraz miejsce do spania. W sklepach zoologicznych jest szeroki wybór legowisk i transporterów dla psów, kupując tę konkretną wersję 2w1 zapłacimy ok. 650zł.

fotelik samochodowy dla psa

Cechy produktu

  • wytrzymały
  • wysokiej jakości detale
  • bezpieczny
  • łatwy do zamontowania
  • Wymiary:  46 cm x 52 cm x 42 cm (wysokość)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *