Elektryczny podgrzewacz do kawy

elektryczny podgrzewacz do kawy

Picie kawy to codzienny rytuał, który nie tylko zaspakaja pragnienie, ale także nadaje rytm naszego dnia. Gorąca kawa uprzyjemnia pracę przy komputerze, przeglądanie prasy, czytanie książki. Czasem jednak się zdarza, że zajęci pracą na komputerze zapominamy o kawie czy herbacie w kubku… Okazuje się, że w małym AGD znajdziemy elektryczny podgrzewacz do kawy, który rozwiąże ten problem.

Kawa robi się zimna, idziemy więc zaparzyć nową… Stop!

Wcale nie trzeba iść do kuchni, aby nastawić wodę w czajniku, czy włączać ekspres. Rozwiązaniem jest elektryczny podgrzewacz do kawy. Idealnie nadaje się na prezent dla osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem i dają się pochłonąć przy korzystaniu z niego. Elektryczny podgrzewacz wystarczy mieć koło biurka i problem rozwiązany.

Podgrzewanie kawy – jak to działa

Podgrzewacze do kawy są zazwyczaj wykonane z metalowej lub ceramicznej powierzchni, na której umieszcza się filiżankę lub dzbanek z napojem. Ta powierzchnia jest podgrzewana za pomocą grzałki. Te klasyczne produkty najczęściej używane są w kuchni, a co w sytuacji, kiedy chcemy mieć dostęp do kawy przy biurku?

Tu pojawia się gadżet zasilany przez kabelek USB. Działa na podobnej zasadzie jak tradycyjny podgrzewacz elektryczny. Ma grzałkę, która generuje ciepło i utrzymuje odpowiednią temperaturę napoju. Różnica polega na tym, że zamiast podłączać podgrzewacz do gniazdka elektrycznego, podłącza się go do portu USB.

Elektryczny podgrzewacz do kawy idealny do biura

Zaletą podgrzewacza jest to, że pasuje do każdego naczynia, z którego pijemy, czyli do: kubka metalowego, kubka ceramicznego, kubka emaliowanego, kubka ze stali nierdzewnej, kubka szklanego, szklanki, filiżanki, termosu, dzbanka ceramicznego, dzbanka szklanego, a nawet do mleka w kartonie!

Biorąc pod uwagę fakt, że 80% ludzi na ziemi pije kawę, to prezent ma szansę okazać się niezwykle trafiony. Cena tego gadżetu to ok. 40-150zł w zależności od marki i parametrów technicznych.

2 komentarze do wpisu “Elektryczny podgrzewacz do kawy

  • migdał -

    sprawdza się zimą, bo latem to przenośna lodóweczka rulezzz

  • Tubka -

    Dobry gadzet, mam i używam. Dostałam na wigilii pracowniczej jako prezent. Spoczko jest:) Używam go praktycznie każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *